نرم افزار و فناوری اطلاعات نرم افزار و فناوری فناوری اطلاعات شرکت انگیزه نرم افزار و فناوری اطلاعات

از آن‌جا که شبکه‌های کامپیوتری به دلیل ویژگی‌های ذاتی خود و همچنین به دلیل اهمیتی که برای شرکت‌ها و مؤسسات در جهت ایجاد سهولت در انجام امور داخلی و خارجی کسب و کار و بالابردن راندمان کاری و در نهایت بالابردن سود حاصله دارد، طراحی، اجرا، مدیریت و راهبری این بخش بسیار حیاتی و حساس می باشد. بخش شبکه شرکت انگیزه نگار خاوران با بهره گیری از متخصصان با تجربه فعالیت خود در این زمینه را در دستور کار خود قرار داده است.

سرعت روز افزون و نفوذ بالای شبکه های کامپیوتری در کسب و کارها سبب ایجاد دغدغه همسویی با فناوری روز را برای کسب و کارها می شود. شناخت نیاز، تکنولوژی روز و بهینه سازی های ضروری علاوه بر تسهیل فرایند ها سبب کارمدی بیشتر در شرکت ها و موسسات می گردد.  ما در شرکت انگیزه نگار خاوران با توجه به نیاز مشتری، تکنولوژی های موجود و حداقل هزینه بهترین راهکار را در اختیار شما قرار داده و از ابتدا تا انتهای امر در کنار شما هستیم.

امروزه طراحی بهینه و استاندارد در بحث شبکه و زیرساخت مهمترین فاز برای داشتن شبکه ای پایدار و امن می باشد. ما با مطالعه و آنالیز نیاز سازمان شما و امکانات موجود، بهترین طرح شبکه را در اختیار شما قرار می دهیم.

انتخاب تجهیزات مناسب در کنار اجرا و نصب تخصصی کارآمد خواهد بود. توانمندی نصب و راه اندازی در زمان و شرایط مناسب بخش مهمی از برپایی شبکه های کامپیوتری است که مکمل طراحی شبکه خواهد بود. اجرای شبکه به دو بخش اکتیو و پسیو تقسیم می شود.

 

در این بخش نصب و راه اندازی و پیکربندی تجهیزات مانند سوییچ، روتر و فایروال، سرویس های مختلف مانند دامین، DHCP ، WSUS و … و نرم افزارهای کاربردی سازمان انجام می شود. بکار گیری مهندسین با تجربه ما این نیاز سازمان ها را بر طرف می نماید.

 

در بخش پسیو، اجرای کابل کشی و آرایش بسترهای سخت افزاری شبکه مطرح می شود که بر اساس استانداردهای روز توسط تیمی مجرب پیاده سازی خواهد شد.

یکی از مهمترین نیازهای سازمان ها و ادارات نگهداری و پشتیبانی شبکه، سخت افزار و نرم افزار است. نظارت بر شبکه و تجهیزات و عملکرد صحیح آنها در راستای تداوم کسب و کار از مهمترین فعالیت های این بخش است. سرکشی به سخت افزار و نرم افزار و اطمینان از صحت عملکرد آنها نیاز به داشتن پرسنل با تجربه و متخصص در این حوزه دارد که شرکت انگیزه نگار خاوران بصورت تامین نیروی ریموت، پاره وقت و تمام وقت این اهم را برای سازمانها تسهیل می نماید.

طراحی و اجرای شبکه های بیسیم داخل ساختمان و یا خارج آن از دیگر توانمندی های شرکت انگیزه نگار خاوران می باشد. با بهره گیری از افراد با تجربه تجهیزات مناسب انتخاب و پیکربندی شده و سرویس های مورد نیاز مشتری با کمترین هزینه و بیشترین کارایی ارائه می گردد.
حفاطت فیزیکی و پیرامونی در کنار حفظ امنیت شبکه از نیازهای مهم کلیه سازمانها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ می باشد. جانمایی مناسب، بکارگیری دوربین و تجهیزات کارا و پیکربندی تجهیزات در پیاده سازی و نصب دوربین های مداربسته از نقش بسزایی برخوردار است. نصب و راه اندازی و پشتیبانی دوربین مداربسته نیز از خدمات قابل ارائه توسط شرکت انگیزه نگار خاوران می باشد.