نماینده رسمی شرکت Avira آلمان در ایران

شرکت انگیزه نگار خاوران به عنوان نماینده انحصاری Avira در شرق کشور، مسئولیت پشتیبانی از مشتریان Avira را دارد.

کارشناسان انگیزه نگار با گذراندن دوره های تخصصی شبکه و امنیت، قادرند کلیه نیازهای مشتریان را برطرف سازند، ضمن آنکه دفتر مرکزی Avira در آلمان و تیم پشتیبانی آن شرکت نیز به آن دسته از کاربرانی که مایل باشند به طور مستقیم با آنها در ارتباط باشند نیز پاسخگو خواهد بود.

تلفن های تحت شبکه (VoIP)

ه طور خلاصه، VoIP یا Voice Over IP، تکنولوژی انتقال صدا روی بستر شبکه است که امکان برقراری تماس های تلفنی را روی بستر شبکه IP فراهم می آورد.

ارزان بودن به کارگیری شبکه داده جهت انتقال صوت، استفاده بهینه از پهنای باند، توانایی ارسال با نرخ بیت های مختلف، امکان انتخاب کیفیت مکالمه و در نتیجه تعیین میزان هزینه از طرف کاربر و اضافه نمودن سرویس های جدید از مزایای این تکنولوژی می باشند.

خدمات پشتیبانی شبکه

به معنای ساده، شبکه عبارت است از اتصال الکترونیکی دو یا چند رایانه. این بدین معنا است که رایانه ها می توانند با یکدیگر صحبت (ارتباط) و تبادل اطلاعات داشته باشند. معمولاً در چنین حالتی رایانه های موجود در شبکه با یکدیگر ارتباطی پرسرعت دارند. این ارتباط پرسرعت می تواند به واسطه اتصال کابلی یا به صورت بی سیم برقرار شود که اولی را شبکه کابلی، و دومی را شبکه بی سیم می نامند.

اینترنت رادیویی

با توجه به محدودیت هایی که ارائه اینترنت در بسترهای مخابراتی (ADSL2+ یا VDSL)  دارد. شرکت انگیزه نگار خاوران اقدام به عرضه اینترنت های پرسرعت از پهنای باند ۲۰ تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه به همراه نصب و راه اندازی و تحویل آنها را نموده است.

مزیت های اینترنت رادیویی :

– کیفیت و سرعت بسیار بالاتر از ADSL و Wimax
– بدون نیاز به خط تلفن و فیبر نوری