ابزار دقیق ابزار دقیق شرکت انگیزه

ابزار دقیق

ابزاردقیق اصطلاحا به ابزارهایی اطلاق می شود که به منظور اندازه گیری، نمایش و ثبت مقادیر فیزیکی استفاده می شوند. ابزاردقیق می تواند یک وسیله ساده مانند دماسنج و یا یک وسیله پیچیده مانند یک سیستم کنترل صنعتی همراه با چندین سنسور باشد. شرکت انگیزه نگار خاوران با حدود دو دهه فعالیت در زمینه های فناوری اطلاعات و هوشمند سازی، به عنوان بازوی تخصصی ابزار دقیق هلدینگ بزرگ طوس آب، به عرصه این صنعت ورود کرده است. بیش از 35 سال فعالیت درخشان شرکت مهندسی مشاور طوس آب (به عنوان سهامدار عمده) و انجام بیش از یک هزار پروژه در سراسر ایران و منطقه، به کارگیری مهندسین متخصص و مجرب در زمینه های مختلف و همچنین استفاده از کارشناسان زبده در امور بازرگانی، شرکت انگیزه نگار خاوران را تبدیل به یکی از بهترین ارائه کنندگان خدمات ابزاردقیق در ایران کرده است.

طراحی، تامین، تجهیز و نظارت بر نصب و بهره برداری انواع تجهیزات ابزاردقیق (ژئوتکنیک و متغیرهای فرآیند) و آنالایزرهای کیفی در حوزه های مختلف صنعتی، بخشی از خدماتی است که شرکت انگیزه نگار خاوران به صورت تخصصی ارائه می دهد.

شرکت انگیزه نگار خاوران با اتکا به پشتوانه فنی  و بین المللی سهامداران خود در بخش ابزاردقیق قادر به ارائه خدمات زیر می باشد:

  • ارائه پیشنهاد فنی مطابق الزامات پروژه و نقشه های مربوطه
  • تامین تجهیزات ابزاردقیق متغیرهای فرآیند، ابزاردقیق سازه ای، ژئوتکنیک، تجهیزات و سنسورهای انتشار آکوستیک و آنالایزر های کیفی صنایع آب و فاضلاب، نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، سد، معدن و سایر صنایع
  • نصب، راه اندازی و بهره برداری
  • امور کالیبراسیون

آنالایزرهای کیفی

با توجه به اهممیت ارزیابی کیفی فرآیندهای صنعتی به دلیل تاثیر مستقیم برکیفیت محصول خروجی، آنالایزرهای نقش کلیدی در بهینه سازی فرآیند، افزایش کیفیت و رعایت اصول زیست محیطی ایفا می کنند.

شرکت انگیزه نگار خاوران موفق به دریافت نمایندگی شرکت های زیر در زمینه آنالایزرهای کیفی شده است.

نمایندگان مجاز شرکت Endress Hauser سوئیس

نمایندگی انحصاری شرکت Korbi کره جنوبی

نمایندگی شرکت BassInstruments ترکی

آنالایزرهای کیفی

ابزار دقیق فرآیند

شرکت انگیزه نگار خاوران در بخش تجهیزات ابزاردقیق متغیرهای فرآیند امکان مهندسی، تامین پکیج های ابزاردقیق و تهیه پیشنهادات فنی و مالی بر مبنای مشخصات درخواستی کارفرمایان از معتبرترین و با کیفیت ترین تولیدکنندگان دنیا از قبیل:

ROSEMOUNT, KROHNE, ABB, VEGA, SIEMENS, WIKA,…

را فراهم آورده است و به طور خاص مپفق به اخذ گواهینامه های زیر شده است:

     * نمایندگان مجاز شرکت Endress Hauser سوئیس

     * نمایندگی انحصاری شرکت Korbi کره جنوبی

     * نمایندگی شرکت BassInstruments ترکیه

 

فرآیند

ژئوتکنیک

شرکت انگیزه نگار خاوران به عنوان یکی از تامین کنندگان تجهیزات ابزار دقیق در پروژه های سازه ای و ژئوتکنیک توانسته است از طریق ارتباطات مناسب و متخصصین با تجربه امکان تامین این تجهیزات را از تولیدکنندگان معتبر دنیا فراهم آورد.

این شرکت ب عنوان نماینده انحصاری Gestecno ایتالیا و Encardio rite هند، قابلیت ارائه طیف وسیعی از خدمات ژئوتکنیک را دارا می باشد.

 

ژئوتکنیک