صنعت هتل‌داری بسیار وسیع است و یافتن روش‌های مقرون به صرفه برای مدیریت صدها اتاق در یک هتل مدرن، امری ضروری برای حفظ مشتری در دنیای دیجیتال است که دائماً در حال پیشرفت است. ما با استفاده از سیستم مدیریت اتاق مهمان، روشنایی اتاق‌های هتل، AC و سایر وسایل و دستگاه‌ها را به یک شبکه هوشمند متصل می‌کنیم.

برای میهمانان راحتی و تجربه بهتر در هتل، اولین چیزی است که به ذهن آن‌ها خطور می‌کند. اگر مهمانان دقیقاً آنچه را که می‌خواهند بدست آورند، احساس راحتی بیشتری دارند. تنظیم دمای اتاق و روشنایی با تبلت و یا هر وسیله هوشمند دیگر باعث می‌شود مهمانان احساس بودن در خانه را تجربه کنند.

بهره‌وری انرژی عامل مهم دیگری در هوشمندسازی هتل‌ها است. با استفاده از فناوری هوشمند، دستگاه‌ها فقط در صورت نیاز استفاده می‌شوند. به عنوان مثال، استفاده از راه‌کارهای هوشمند به تنظیم خودکار دمای اتاق بر اساس آب و هوای خارج کمک می‌کند و در صورت خالی بودن اتاق، به صورت خودکار دستگاه‌های سرمایشی/گرمایشی خاموش می‌شوند. علاوه بر این، سنسورها هنگام خروج مهمانان از اتاق را تشخیص می‌دهند و این اطلاعات را به سوئیچ‌های نور منتقل می‌کنند تا چراغ‌ها به طور خودکار خاموش شوند. بنابراین، انرژی کمتری هدر می‌رود و هزینه به طور چشمگیری کاهش می‌یابد.

فرصت‌های یک هتل هوشمند بی‌شمار است. با توجه به اینکه تمایز برای موفقیت در صنعت هتل‌داری حیاتی است، با بهره‌گیری از تخصص شرکت ما، هتل خود را با جدیدترین فناوری هوشمند برجسته کنید.

هوشمندسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.