نسل جدید مراکز تجاری: فروشگاه‌های هوشمند

پیشرفت در فناوری اینترنت اشیا فرصت‌های زیادی را برای دنبال کردن بهتر رضایت مشتری و افزایش سود در بخش خرده فروشی ایجاد کرده است. ما برای مالکان مراکز تجاری و مغازه‌داران برای نظارت بهتر بر جمعیت و حفظ امنیت، حسگرهای هوشمند نصب می‌کنیم. دوربین‌های با وضوح بالا، تصویری واضح از جریان ترافیک را در یک فضا ارائه می‌دهند که با استفاده از آن‌ها می‌توان شلوغ‌ترین نقاط را  تحت نظر گرفت. از این داده‌ها می‌توان برای تنظیم بهتر سیستم‌هایAC ، تهویه و روشنایی استفاده کرد.

ما عملکردی‌ترین پروتکل هوشمند، دارای یک سیستم هشدار پیشرفته‌ای، را به شما ارائه می‌دهیم که با آن می‌توان هشدارهای حریق واحدها را کنترل کرد و در صورت آتش‌سوزی، تمام درهای خروجی به طور خودکار باز شده و چراغ‌ها روشن می‌شوند تا تخلیه اضطراری تسهیل شود. علاوه بر این، شیر اصلی گاز و سیستم AC به صورت خودکار خاموش می‌گردند تا دود پخش نشود.

یکی از ویژگی‌های مهم یک شبکه هوشمند، بهینه‌سازی مصرف آب در ساختمان‌های بزرگ است. علاوه بر این، استفاده از ترموستات‌های هوشمند به کنترل آب و هوا به روشی کارآمد کمک می‌کنند. دمای هر فروشگاه بر اساس اندازه و مقیاس آن تنظیم می‌شود.

هوشمندسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.