با ظهور فناوری‌های جدید، محل کار مدرن به فضایی امن‌تر، مولد و راحت تبدیل می‌شود. دفتر مدرن چیزی فراتر از یک فضای باز با نورپردازی طبیعی و حداقل مبلمان است. فناوری هوشمند، روش جدیدی برای تعامل و کار در دفتر ایجاد می‌کند.

دفتر هوشمند، دفتری است که در آن نه تنها کارمندان، بلکه لوازم اتاق نیز به طور موثر در آن کار کنند. ناگفته نماند که صرفه جویی در مصرف انرژی، امنیت و آسایش از عوامل اصلی یک کسب و کار تولیدی است. به عبارت دیگر، این‌ امور مزایایی است که باعث موفقیت یک دفتر هوشمند می‌شود.

مهم است که درک کنیم ترکیبی از استقلال و انعطاف پذیری چگونه خلاقیت و بهره‌وری کارمندان را افزایش می‌دهد. روشنایی هوشمند در محیط‌های اداری مدرن اهمیت زیادی دارد، زیرا هزینه‌های انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. اکنون، با وجود سنسورهای هوشمند، چراغ‌ها فقط در صورت تشخیص حرکت در فضا روشن می‌شوند. فناوری لوکس‌متر همچنین به طور خودکار سطح نور را بر اساس نور روز تنظیم می‌کند. کارمندان می‌توانند شدت نور را کنترل و رنگ نور را از هاب‌های هوشمند تنظیم کنند.

با نصب سنسورهای هوشمند توسط متخصصین ما و انتقال داده‌های جمع‌آوری شده به سایر مولفه‌های هوشمند، این سنسورها راه را برای یک محل کار با مصرف انرژی بهینه هموار می‌کنند.

ما با ارائه بهترین راه‌کار برای محل کار شما، آن را به خانه دوم شما تبدیل کرده و بهره‌وری شرکت شما را به طور چشمگیری افزایش می‌دهیم.

هوشمندسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.