درباره انگیزه نگار

شرکت انگیزه نگار خاوران در سال ۱۳۸۰ با هدف توسعه فرهنگ فن آوری اطلاعات توسط تیمی از کارشناسان ارشد نرم افزار و الکترونیک از بهترین دانشگاه های کشور تاسیس گردید.از سال ۱۳۹۷ با همکاری جمعی از مدیران، کارشناسان و متخصصین مورد تایید و با توجه به تغییر نگرش مجموعه و با ورود سهامداران جدید و افزایش سرمایه، خدمات بسیار تخصصی در حوزه ی هوشمندسازی، ابزار دقیق و نرم افزارهای تخصصی مدیریت منابع آب نیز به مجموعه ی انگیزه نگار اضافه گردیده است.

20+

سابقه فعالیت

40+

پروژه های تحویل داه شده

10+

پروژه های فعال

50+

تعداد متخصصین

تاریخچه فعالیت ها

شرکت انگیزه نگار از سال ۱۳۸۰ اقدام به ارائه سرویس اینترنت DialUp با کیفیت قابل توجهی نموده است. این سرویس از قدیمی ترین روش های ارائه اینترنت است که با گذشت نزدیک به دو دهه ، امروزه منسوخ شده است.

شرکت انگیزه در سال ۱۳۸۲ به عنوان دومین ISP موفق به ارائه سرویس تلفن بین الملل جهت استفاده کاربران خانگی، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی گردید.

شرکت انگیزه نگار از سال ۱۳۸۵ اقدام به ارائه سرویس اینترنت پرسرعت پارس آنلاین نموده است. اکنون انگیزه به عنوان نماینده رسمی شرکت صبانت و آسیاتک در حال فعالیت می باشد و رنج وسیعی از مشتریان را تحت پوشش قرار داده است.

از سال ۱۳۸۶ شرکت انگیزه، سرویس اینترنت هوشمند را با شماره ده رقمی و بدون نیاز به نام کاربری و کلمه عبور با همکاری شرکت مخابرات خراسان رضوی در مشهد، سبزوار، قوچان و … ارائه کرد.

محافظت شبکه های کامپیوتری و منابع شبکه در مقابل تهدیدات و خطرات، امری حیاتی برای تداوم و بقای هر سازمان می باشد. شرکت انگیزه با ارائه طرح جامع امنیتی چند لایه، شبکه ها اجزای آن را در مقابل خطرات و تهدیدات اینترنتی و داخلی محافظت می نماید. این طرح شامل آنتی ویروس بسیار قدرتمند آویرا ( برنده جایزه بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۰۸ )، دستگاه های مدیریت تهدید یکپارچه UTM و … می باشد. شرکت انگیزه از سال ۱۳۸۷ به عنوان نماینده انحصاری این محصولات مشغول فعالیت می باشد و تا کنون موفق به ارائه خدمات به بیش از ۳۰ سازمان دولتی و خصوصی گردیده است.

یکی از اهداف سازمانها، نظارت و مدیریت بر مصرف بهینه منابع شبکه از جمله پرینتر و اینترنت می باشد. شرکت انگیزه نگار با بهره مندی از نیروهای متخصص و مورد تایید کمپانی های Microsoft، Mikrotik، Cisco اقدام به ارائه خدمات تخصصی متنوعی به شرح زیر می نماید :
طراحی و راه اندازی شبکه های LAN شامل تمامی سرویس های Microsoft مشاوره، طراحی و پیاده سازی شبکه های ISP بر بستر اینترنت، اینترانت و شبکه های بیسیم ارائه خدمات و پشتیبانی شبکه های سازمانی و برون مرزی ارائه خدمات نگهداری دیتا سنتر

در سال ۱۳۹۴ شرکت انگیزه نگار خاوران با ارئه ی اینترنت پرسرعت رادیویی و اخذ نمایندگی شرکت فرا ارتباط گستر پویا (طوس آشنا) توانست خدمتی دیگر را در زمینه فناوری اطلاعات ارائه دهد.

از سال ۱۳۹۷ با همکاری جمعی از مدیران، کارشناسان و متخصصین مورد تایید و با توجه به تغییر نگرش مجموعه و با ورود سهامداران جدید و افزایش سرمایه، خدمات بسیار تخصصی در حوزه ی هوشمندسازی، ابزار دقیق و نرم افزارهای تخصصی مدیریت منابع آب نیز به مجموعه انگیزه نگار اضافه گردیده است.

هوش مصنوعی

تیم ما

مدیر عامل

مدیر عامل

مهندس علیرضا ترشیزی
اعضا تیم

کارشناس ابزار دقیق

مهندس سید حسین نبوی

مدیر پروژه

مهندس امیر اصلان موسوی

مهندس تکنولوژی و IoT

مهندس مسعود رستمیان

مدیر پروژه

مهندس آرمین امیری ثانی

مسئول تولید محتوا و فناوری اطلاعات

مهندس فریده خرم نیا

کارشناس فناوری اطلاعات

مهندس ژاله میلانیان

کارشناس کشاورزی

دکتر امیر خشایار موسوی

برنامه نویس نرم افزار

مهندس امیر محمد میرزایی